Wesele w Hotelu Dworek

Twoje wesele w klimatycznym miejscu

Może przy tym posłużyć jako miejsce organizacji wielu różnych przyjęć okolicznościowych, takich jak przyjęcia weselne, komunijne, stypy. Skorzystać w tym celu można nie tylko z naszej sali restauracyjnej, ale również sali bankietowej i zimowego ogrodu. W wiosenne czy letnie miesiące możecie również dodatkowo użyć naszych pięknych terenów zielonych, wśród których można zorganizować doskonałą imprezę plenerową. Zwieńczeniem udanej imprezy będzie nocleg w naszych komfortowych pokojach i apartamentach. Na uczestników Waszego przyjęcia będą czekać eleganckie i wygodne pokoje w wyjątkowej ofercie cenowej.

Oferta weselna

Indywidualnie i niesztampowo

Ślub i towarzyszące mu przyjęcie weselne to jedne z najważniejszych momentów naszego życia. Dlatego warto celebrować te wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowej oprawie. Dzięki temu weselne wspomnienia zostaną z nami na zawsze. To miejsce to Restauracja Hotel Dworek.

Pracownicy naszego hotelu zajmą się każdym aspektem organizacji przyjęcia weselnego i sprawią, że ten dzień pozostanie w pamięci Waszej i wszystkich Waszych Gości na zawsze. W przypadku każdej imprezy weselnej podchodzimy w sposób indywidualny i niesztampowy – bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie Młodej Pary, jak również przedstawiamy własne pomysły i sugestie, pozwalające uczynić ten dzień i noc jeszcze piękniejszymi i niezapomnianymi. Restauracja Hotel Dworek to nie tylko miejsce na cudowne przyjęcie weselne. W naszym pięknym ogrodzie możecie zorganizować niezapomniane zaślubiny, a także wesele półplenerowe.

Menu weselne

Wykwintne, elegancko i przepysznie

Wykwintne, elegancko podane, a przede wszystkim przepyszne – takie jest jedzenie serwowane w naszym hotelu. Menu jest dostosowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych każdego Gościa, niezależnie od wieku. Uwzględniamy przy tym dania wegańskie i wegetariańskie. Na przyjęcia weselne przygotowujemy wyjątkowe zestawy menu, które zachwycą podniebienia wszystkich Waszych Gości. Gorąco zachęcamy do umówienia się na rozmowę i degustację naszego menu.

Atrakcje dodatkowe

Zachwyć swoich Gości

Wyjątkowe przyjęcie weselne, jakie gwarantuje Restauracja Hotel Dworek to również wiele dodatkowych atrakcji i ceremonii, takich jak przywitanie Państwa Młodych solą i chlebem, bar z alkoholem, stół z przystawkami koktajlowymi czy fontanna czekoladowa. Najmłodszymi uczestnikami imprezy weselnej zajmie się profesjonalny opiekun i animator dziecięcych zabaw. Po niezapomnianej zabawie weselnej czas na odpoczynek w komfortowych warunkach – w naszej weselnej ofercie noc poślubna w apartamencie Młodej Pary jest dodawana gratis!  

Kontakt w sprawie wesel

rezerwacja, terminy, pytania i oferta

Dworek 1885

Hotel i Restauracja

ul. Kaliska 7/9
63-500 Ostrzeszów

recepcja@dworek1885.pl
+48 62 730 95 50

  Dworek 1885
 
  /