Pokoje i apartamenty

Historyczne wnętrza w nowoczesnym wydaniu

Apartament słoneczny

Z okien w tym Apartamencie można podziwiać widok na park. Znajduje się w nim piękne wygodne drewniane łóżko małżeńskie typu King Size, dwa stoliki mocne z lampkami nocnymi. Poza tym w strefie wypoczynku jest nowoczesny telewizor ława i wygodna kanapa. w drugim pomieszczeniu jest drewniane stylowe biurko z wygodnym obrotowym fotelem. Łazienka jest wyposażona w wannę z hydromasażem.

Dysponujemy po jednym apartamencie to znaczy jeden apartament słoneczny i jeden apartament dwuosobowy z możliwością dostawki.

Max os.
4
Metraż
45 m2

Apartament

Apartament składa się z jednego pomieszczenia w którym jest część sypialna i część wypoczynkowa. Meble są drewniane, stylowe i bardzo wygodne duże łóżko wszystko w stylu dworkowym.Łazienka jest wyposażona w wannę. W pokoju tym są 3 okna jednak nie rozciąga się z nich widok na park gdyż są usytuowane powyżej linii wzroku.

Max os.
3
Metraż
38 m2

Pokój dwuosobowy

Pokoje dwuosobowe są obszerne – dwie osoby będą się tam czuć komfortowo i z odpowiednią ilością osobistej przestrzeni. Do tego zapewnione jest miejsce do pracy przy biurku. Większość pokoi dwuosobowych również zapewnia widok na park w Ostrzeszowie.

Max os.
2
Metraż
18 m2

Pokój dwuosobowy z łóżkiem typu King Size

Pokój jest obszerny z bardzo wygodnym łóżkiem typu King Size – dwie osoby będą się tam czuć komfortowo i z odpowiednią ilością osobistej przestrzeni. Do tego zapewnione jest miejsce do pracy przy biurku.

Max os.
1-2
Metraż
18 m2

Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy idealnie nadaje się do spędzenia w nim jednej czy dwóch nocy, posiada gustowne, drewniane meble wraz z biurkiem do prac.

Max os.
1
Metraż
12 m2

Pokój dla osób niepełnosprawnych

Usytuowany na parterze z bezpośrednim wjazdem z parkingu do pokoju. Jest tam też odpowiednio wyposażona i dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych toaleta i łazienka, prysznic bez progowy.

Max os.
2
Metraż
18 m2
Cena od
200 zł

Zarezerwuj w najlepszej cenie

Najlepsza oferta przy rezerwacji bezpośredniej

Dworek 1885

Hotel i Restauracja

ul. Kaliska 7/9
63-500 Ostrzeszów

recepcja@dworek1885.pl
+48 62 730 95 50

  Dworek 1885
 
  /