Imprezy i przyjęcia okolicznościowe

Przede wszystkim dobra zabawa

To znakomite miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia. Można je zorganizować w formie bankietu, balu, cocktailu, uroczystej kolacji, a także nieformalnej biesiady czy ogniska. Niezależnie od formuły przez Państwa wybranej gwarantujemy profesjonalną obsługę i znakomitą atmosferę. Uroczystość w kameralnych wnętrzach hotelu z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich zgromadzonych Gości. W naszej restauracji będziecie delektować się potrawami kuchni polskiej, jak i europejskiej. Zabawa przy muzyce potrwa z pewnością do rana.

Na życzenie Gości zapraszamy kabarety, organizujemy koncerty i recitale gwiazd. Od kilku lat z powodzeniem organizujemy firmowe przyjęcia świąteczne, wieczory i bale tematyczne.

Przyjęcia rodzinne i firmowe

Sprawdzony lokal na organizację uroczystości

Restauracja w Hotelu Dworek może przy tym posłużyć jako miejsce organizacji wielu różnych przyjęć okolicznościowych, takich jak przyjęcia weselne, komunijne, stypy, a także imprezy urodzinowe czy imieniny. Skorzystać w tym celu można nie tylko z naszej sali restauracyjnej, ale również sali bankietowej i zimowego ogrodu. W wiosenne czy letnie miesiące możecie również dodatkowo użyć naszych pięknych terenów zielonych, wśród których można zorganizować doskonałą imprezę plenerową. Zwieńczeniem udanej imprezy będzie nocleg w naszych komfortowych pokojach i apartamentach. Na uczestników Waszego przyjęcia będą czekać eleganckie i wygodne pokoje w wyjątkowej ofercie cenowej.

Pracownicy Hotelu Dworek zajmą się organizacją Waszego przyjęcia w każdym calu. Do każdej imprezy podchodzimy w sposób indywidualny i oryginalny – bierzemy pod uwagę wszelkie Wasze sugestie, a także przedstawiamy bogaty pakiet naszych własnych propozycji. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie organizatorów, jak i uczestników uroczystości. 


Kontakt w sprawie przyjęć i uroczystości

rezerwacja, terminy, pytania i oferta

Dworek 1885

Hotel i Restauracja

ul. Kaliska 7/9
63-500 Ostrzeszów

recepcja@dworek1885.pl
+48 62 730 95 50

  Dworek 1885
 
  /